Fundacja głos dla życia

adv
adv

in vitro case
28 października 2014

Ustawa dot. in vitro – skrytykowana przez ministerstwa

Projekt Ministerstwa zdrowia regulujący kwestie in vitro spotkał się z krytyką innych resortów. W związku z tym w tej kadencji Sejmu prawdopodobnie nie będzie przyjęty. Bardzo krytyczne opinie na temat opracowanej przez Ministerstwo Zdrowia Ustawy o leczeniu niepłodności zgłosiły ministerstwa Sprawiedliwości oraz Pracy i Polityki Społecznej, a nawet Spraw Zagranicznych i Finansów, kancelaria premiera, Rządowe Centrum Legislacyjne, Rzecznik Praw Pacjenta i GIODO. wiecej »

no voice
22 października 2014

Konwencja przemocowa skierowana do Trybunału Konstytucyjnego

Komisja nie przyjęła ustawy ratyfikującej konwencję o przeciwdziałaniu przemocy wobec kobiet i przemocy domowej. Tym razem posłów PiS i SP wsparli posłowie PO, w tym były minister Jacek Rostowski, Elżbieta Achinger, Lidia Staroń. Złożą wniosek do Trybunału konstytucyjnego o zbadanie jej zgodności z Konstytucją. wiecej »

testing
20 października 2014

„To jest testowanie społeczeństwa”

„W Polsce rozpoczęto proces demontażu społecznego. Rozciąga się definicję rodziny, podważa zasadę, że godność ludzka jest niezbywalna. A to może doprowadzić do zniszczenia społeczeństwa” – mówi w rozmowie z Rzeczpospolitą Jadwiga Staniszkis. wiecej »

ivf selection
16 października 2014

Chcę mieć dziecko, ale nie chłopca

Stany Zjednoczone stają się często odwiedzanym miejscem przez Brytyjki, które chcą poddać się metodzie sztucznego zapłodnienia. Dlaczego jadą tak daleko? Ponieważ Stany to jedno z nielicznych miejsc, w którym prawo nie zabrania wyboru płci dziecka podczas poddawania się procedurze in vitro. wiecej »

1 2 3 4 5 6 47

pit_2

Fundacja „Głos dla Życia” jest organizacją pożytku publicznego. Od ponad 20 lat uwrażliwiamy umysły i serca Polaków na wartość życia i rodziny. wiecej »