Fundacja głos dla życia

adv
adv

jaxon
9 października 2015

Nie miał przeżyć, a mówi „hello”

Jaxon ma 13 miesięcy i własnie powiedział -”hello” – w jego przypadku to cud, gdyż cierpi na bezmózgowie i według wiedzy medycznej nie powinien żyć. Gdy Brittany, matka Jaxona była w 23. tygodniu ciąży, lekarze poinformowali ją, że jej dziecko ma zniekształconą czaszkę i może nie przeżyć ciąży. wiecej »

chazan
8 października 2015

Prof. Chazan miał rację!

Trybunał Konstytucyjny potwierdził, że lekarz – powołując się na klauzulę sumienia – nie musi wykonywać określonej procedury medycznej (np. aborcji); nie ma też obowiązku wskazywać innego lekarza, który ją podejmie. wiecej »

synod
7 października 2015

Rodzinne aspekty Synodu

Zdaniem polskich ojców synodalnych: abp. Henryka Hosera i bp. Jana Wątroby wśród najważniejszych wątków, jakie poruszano 6 października przed południem, trzeciego dnia obrad w Watykanie znalazły się: rola osób starszych w rodzinie oraz antropologiczne podstawy teologii małżeństwa. wiecej »

blixniaczki 2
7 października 2015

Uścisk ratujący życie

20 lat temu intuicja pielęgniarki i czuły dotyk siostry uratowały życie malutkiej dziewczynki. Zdjęcie przytulonych Kyrie i Brielle w jednym inkubatorze obiegło świat i poruszyło miliony ludzi.  wiecej »

premature-baby
5 października 2015

139 dzieci uratowanych!

Organizatorzy największego, międzynarodowego przedsięwzięcia w obronie życia – „40 Days for Life” – poinformowali, że od 23 września br., kiedy tegoroczna kampania wystartowała, uratowali od aborcji 139 dzieci. wiecej »

1 2 3 4 5 6 88

Fundacja „Głos dla Życia” jest organizacją pożytku publicznego. Od ponad 20 lat uwrażliwiamy umysły i serca Polaków na wartość życia i rodziny. wiecej »

* cena brutto + koszt dostawy