Fundacja głos dla życia

adv
adv

canadian doctors
1 października 2014

Kanadyjscy lekarze przeciwko eutanazji

Kanadyjskie Towarzystwo Lekarskie opublikowało rezultat sondażu przeprowadzonego on-line na temat eutanazji, wspomaganego samobójstwa i leczenia paliatywnego. Wyniki pokazały, że 71,5% lekarzy zgadza się ze stanowiskiem Towarzystwa, sprzeciwiającego się legalizacji eutanazji i wspomaganego samobójstwa. 25,8% nie zgadza się z tym stanowiskiem, 2,6% nie ma na ten temat zdania. wiecej »

mary_wagner_fb
1 października 2014

Mary Wagner w Polsce

Mary Wagner, 38-letnia Kanadyjka, która za obronę życia i przekonywanie kobiet do zaniechania aborcji spędziła 23 miesiące w więzieniu, stając się symbolem walki z cywilizacją śmierci, jutro przyjedzie do Polski. wiecej »

krk_zatrzymanie_0001
29 września 2014

Plakaty antyaborcyjne w areszcie

Ulicami Krakowa przeszedł w sobotę Marsz Świeckości. Marsz jest jednym z punktów programu trwających pod Wawelem III Dni Świeckości. Organizatorem jest Koalicja Postęp i Świeckość, skupiająca krakowskich działaczy proświeckich z różnych organizacji.

Na miejscu nie zabrakło również wolontariuszy krakowskiego oddziału Fundacji Pro – prawo do życia wiecej »

life-in-our-hands
26 września 2014

MIEJSCA MODLITWY w intencji ochrony życia i praw rodziny

Polska Federacja Ruchów Obrony Życia, z poparciem Przewodniczącego Rady ds. Rodziny Konferencji Episkopatu Polski Księdza Biskupa Jana Wątroby, zaprasza do podjęcia modlitewnego czuwania w nocy z 3/4 października. Mamy już pierwsze informacje, gdzie takie czuwanie na pewno się odbędzie: wiecej »

1 2 3 4 5 6 45

pit_2

Fundacja „Głos dla Życia” jest organizacją pożytku publicznego. Od ponad 20 lat uwrażliwiamy umysły i serca Polaków na wartość życia i rodziny. wiecej »