Fundacja głos dla życia

adv
adv

malta flaga
15 września 2014

Malta nieugięcie za życiem

Mój rząd nigdy nie zalegalizuje aborcji na Malcie – zapewniła obrońców życia nowa prezydent tego kraju Marie Louise Coleiro Preca. Malta jest ostatnim krajem w Europie, gdzie zabijanie dzieci jest zakazane. wiecej »

euthanasia
12 września 2014

Eutanazja jako lekarstwo na depresję

Tom Mortier, belgijski lekarz, wystąpił do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka o zakazanie eutanazji w jego kraju. Jego matka została uśmiercona, po stwierdzeniu u niej „nieuleczalnej depresji”. wiecej »

Emma_2980467c
11 września 2014

„Mamy prawo znać naszych rodziców”

26 letnia Emma Cresswell wygrała sześcioletnia batalię o wykreślenie z jej aktu urodzenia mężczyzny, o którym myślała, że jest jej ojcem. Emma dowiedziała się, że została poczęta w wyniku dawstwa spermy przy okazji kłótni z partnerem swojej matki. wiecej »

no
8 września 2014

Ratyfikacja Konwencji o przeciwdziałaniu przemocy – powiedz STOP!

Już 10 września w Sejmie, odbędzie się 2 czytanie ustawy wprowadzającej tą Konwencję Rady europy o zapobieganiu i zwalczaniu przemocy wobec kobiet i przemocy domowej. Możliwe, że na tym samym posiedzeniu odbędzie się także jej 3 czytanie.
Wprowadzenie tej konwencji w życie jest niezwykle groźne, stąd Wezwanie organizacji prorodzinnych  z 5 września 2014 r. o jej nieratyfikowanie. wiecej »

1 2 3 4 5 6 42

pit_2

Fundacja „Głos dla Życia” jest organizacją pożytku publicznego. Od ponad 20 lat uwrażliwiamy umysły i serca Polaków na wartość życia i rodziny. wiecej »