Fundacja głos dla życia

adv
adv

chinyy
18 grudnia 2014

Chiny zamordowały 400 mln nienarodzonych przez 35 lat

„Wyobraźmy sobie, że znika każdy mężczyzna i każda kobieta w Stanach Zjednoczonych, a jeszcze nie będzie to liczba 400 mln poczętych dzieci zabitych od czasu, gdy 35 lat temu rząd chiński przystąpił do wdrażania w praktyce polityki jednego dziecka” – napisał przewodniczący amerykańskiego Instytutu Badań Ludnościowych (PRI) Steven Mosher.

wiecej »

dzieci szkoła
17 grudnia 2014

Rodzice chcą mieć wybór

Dziś do Sejmu trafi blisko 300 tys. podpisów pod inicjatywą ustawodawczą „Rodzice chcą mieć wybór”. To już trzecia próba umożliwienia rodzicom podejmowania decyzji w kwestii dotyczącej ich dzieci. wiecej »

sex ed
15 grudnia 2014

Fuszara chce decydować za rodziców

Zajęcia z wychowania do życia w rodzinie powinny być dla uczniów obowiązkowe – uważa pełnomocnik rządu ds. równego traktowania Małgorzata Fuszara. Teraz zajęcia nie mają charakteru obligatoryjnego, o udziale w nich decydują rodzice dzieci.

wiecej »

homo-adoption
12 grudnia 2014

Partnerka matki z mocy prawa drugą matką dziecka

Lesbijki, których partnerki rodzą dziecko dzięki sztucznemu zapłodnieniu, nie mają z nim nic wspólnego. W Belgii to się zmieni – przynajmniej w prawie. Partnerka matki będzie uchodzić prawnie za „drugą matkę”. wiecej »

canada_prolifeimage42
11 grudnia 2014

Kanada – ceni wyżej życie zwierząt niż ludzi?

Aktywiści walczący o prawa zwierząt w Kanadzie chcą przeforsować „Kartę praw i wolności zwierząt”. Większość z nich jest absurdalna, co więcej stawia je ponad ludźmi, którzy zgodnie z kanadyjskim prawem, przed urodzeniem, nie maja nawet podstawowego prawa, jakim jest prawo do życia. wiecej »

1 2 3 4 5 6 54

pit_2

Fundacja „Głos dla Życia” jest organizacją pożytku publicznego. Od ponad 20 lat uwrażliwiamy umysły i serca Polaków na wartość życia i rodziny. wiecej »