Fundacja głos dla życia

adv
adv

francemarch10
29 stycznia 2015

Francja maszeruje dla życia

Ulicami Paryża przeszedł  X Marsz dla Życia. Wzięło w nim udział 45 tys. Francuzów. To więcej niż przed rokiem i, jak zaznaczają organizatorzy, liczba uczestników stale rośnie, od 10 lat. wiecej »

jas_w_szkole
27 stycznia 2015

Zostań liderem akcji „Jaś w każdej szkole”

Fundacja „Głos dla Życia” realizuje autorski program edukacyjny, skierowany głównie do uczniów (ale także do osób dorosłych). Jego uczestnicy zapoznają się z rozwojem człowieka w okresie prenatalnym (wykład i film). Otrzymują także model 10-tygodniowego dziecka poczętego (tzw. „Jasia”) wraz z broszurką ukazującą rozwój dziecka przed narodzeniem. wiecej »

vaticano
26 stycznia 2015

Międzynarodowy Kongres Ruchów i Stowarzyszeń o Rodzinie

240 reprezentantów 82 ruchów i stowarzyszeń z 27 krajów świata, spotkało się 22 – 24 stycznia na międzynarodowym Kongresie: „Powołanie i misja rodziny w Kościele i świecie współczesnym”. Organizatorem Kongresu była Papieska Rada do Spraw Rodziny, a jego głównym celem dyskusja nad Relatio Synodi, dokumentem końcowym październikowego zgromadzenia Synodu Biskupów poświęconego rodzinie.
wiecej »

gay-adoption
26 stycznia 2015

Austriaccy homoseksualiści mogą adoptować dzieci

Austriacki Trybunał Konstytucyjny przyznał parom homoseksualnym prawo do adoptowania dzieci. Odpowiednie przepisy maja zostać wdrożone jeszcze w tym roku. Do tej pory pary homoseksualistów mogły adoptować dziecko tylko w jednym przypadku – kiedy jeden z partnerów był rodzicem biologicznym dziecka. wiecej »

1 2 3 4 5 6 57

pit_2

Fundacja „Głos dla Życia” jest organizacją pożytku publicznego. Od ponad 20 lat uwrażliwiamy umysły i serca Polaków na wartość życia i rodziny. wiecej »

* cena brutto + koszt dostawy