Fundacja głos dla życia

adv
adv

herb-arcybiskupa-gadeckiego-220x235
31 maja 2016

Abp Stanisław Gądecki zaprasza parafian Archidiecezji Poznańskiej do podpisania APELU do Parlamentarzystów

Arcybiskup Metropolita poznański, Stanisław Gądecki, wystosował do parafian swojej archidiecezji list, w którym wyraża poparcie dla APELU do polskich parlamentarzystów o prawo do życia dla każdego poczętego dziecka i ochronę macierzyństwa przygotowanego przez Polską Federacje ruchów Obrony Życia. Zaprasza też na Marsz dla Życia, który ulicami Poznania przejdzie 12 czerwca.  wiecej »

Myla
30 maja 2016

USG i… siostrzana miłość

Brytyjka Carla Tansley umieściła w sieci niecodzienne wideo, jak jej dwuletnia córka Myla reaguje na widok swej młodszej siostry, którą widzi na ekranie USG. Dziewczynka ma 16 tygodni od poczęcia. wiecej »

kwiatki w asfalcie
25 maja 2016

Polska odpowiedź na Synod o Rodzinie i wyzwania adhortacji Amoris laetitia

Opracowanie specjalnego poradnika dotyczącego osób żyjących w związkach niesakramentalnych zapowiedziano we wtorek w Warszawie na ogólnopolskim spotkaniu duszpasterzy związków niesakramentalnych. Ponadto w każdej diecezji ma być powołany przynajmniej jeden duszpasterz takich par – poinformował KAI bp Jan Wątroba, przewodniczący Rady KEP ds. Rodziny. wiecej »

1 2 3 4 5 6 119

Fundacja „Głos dla Życia” jest organizacją pożytku publicznego. Od ponad 20 lat uwrażliwiamy umysły i serca Polaków na wartość życia i rodziny. wiecej »

adv
* cena brutto + koszt dostawy