Fundacja głos dla życia

adv
adv

sejm inside
21 maja 2015

Sejm: związki jednopłciowe?

Na przyszłotygodniowym posiedzeniu Sejmu dojdzie do głosowania nad projektami SLD dotyczącymi związków jednopłciowych. Posłowie będą głosować nad przyjęciem projetów pod dalsze prace. wiecej »

premature-baby
20 maja 2015

Rada Europy rozpatruje petycję

Wczoraj w Radzie Europy dyskutowano nad petycją w sprawie obrony dzieci, które są zabijane po tym, jak przeżyją aborcję. Podpis pod petycją złożyło 188.434 osób, wśród których jedna czwarta, bo aż 46.797 to Polacy. wiecej »

merkel
19 maja 2015

Angela Merkel na straży małżeństwa

Niemiecka lewica chce zalegalizować „małżeństwa” homoseksualne. Na przeszkodzie staje Angela Merkel. Na tyle skutecznie, że za rządów jej partii na takie zmiany nie ma szans. wiecej »

czas na zycia
18 maja 2015

CZAS na ŻYCIE!

To hasło pod którym 4 tysiące Poznaniaków przeszło wczoraj ulicami miasta w kolorowym Marszu dla Życia. „Chcemy zwrócić uwagę na konieczność podejmowania działań w celu jego ochrony właśnie teraz – nie jutro, nie za tydzień, kiedy może już być na to za późno. Spojrzeć na życie człowieka jako na proces, a nie jednostkowe działanie. Poddać refleksji jego sens, wskazywać na jego wartość i konieczność podejmowania starań, by uczynić je godnym, pięknym i dobrym.” – to cel manifestacji. wiecej »

1 2 3 4 5 6 71

pitprojekt_btn_14

Fundacja „Głos dla Życia” jest organizacją pożytku publicznego. Od ponad 20 lat uwrażliwiamy umysły i serca Polaków na wartość życia i rodziny. wiecej »

* cena brutto + koszt dostawy