Fundacja głos dla życia

adv
adv

testing
20 października 2014

„To jest testowanie społeczeństwa”

„W Polsce rozpoczęto proces demontażu społecznego. Rozciąga się definicję rodziny, podważa zasadę, że godność ludzka jest niezbywalna. A to może doprowadzić do zniszczenia społeczeństwa” – mówi w rozmowie z Rzeczpospolitą Jadwiga Staniszkis. wiecej »

ivf selection
16 października 2014

Chcę mieć dziecko, ale nie chłopca

Stany Zjednoczone stają się często odwiedzanym miejscem przez Brytyjki, które chcą poddać się metodzie sztucznego zapłodnienia. Dlaczego jadą tak daleko? Ponieważ Stany to jedno z nielicznych miejsc, w którym prawo nie zabrania wyboru płci dziecka podczas poddawania się procedurze in vitro. wiecej »

ręce
15 października 2014

Zaproszenie na wykłady nt. traumy i aborcji

Międzynarodowe Stowarzyszenie Doradców Żywa Nadzieja, zaprasza do wzięcia udziału w Otwartym Forum organizowanym w ramach XII Dorocznego Spotkania Doradców Żywej Nadziei, które w tym roku odbywa się w Polsce w dniach 18-24 października 2014. wiecej »

lost
15 października 2014

Dzień Dziecka Utraconego

Dzisiaj, 15 października - na całym świecie od 20 lat, w Polsce od 2004 roku – obchodzony jest Dzień Pamięci Dziecka Utraconego. Jest okazją do wspólnego wspominania, modlitwy, podzielenia się przeżyciami i bólem rodziców, którzy utracili swoje dzieci zanim zdążyły się narodzić. wiecej »

synod
10 października 2014

Synod Biskupów pochyla się nad rodziną

Trwa III Nadzwyczajne Zgromadzenie Ogólne Synodu Biskupów. Przedmiotem obrad są Wyzwania duszpasterskie wobec rodziny w kontekście ewangelizacji”. Jednym z poruszanych tematów było podejście do osób żyjących w związkach niesakramentalnych i rodzin w skomplikowanych sytuacjach. wiecej »

1 2 3 4 5 6 47

pit_2

Fundacja „Głos dla Życia” jest organizacją pożytku publicznego. Od ponad 20 lat uwrażliwiamy umysły i serca Polaków na wartość życia i rodziny. wiecej »