Fundacja głos dla życia

adv
adv

KRD3
21 listopada 2014

Karta Dużej Rodziny dla zwiazków partnerskich?

Pełnomocnik rządu ds. równego traktowania prof. Małgorzata Fuszara postuluje, aby ustawa o Karcie Dużej Rodziny objęła także związki partnerskie. Jej zdaniem, uwzględnienie w ramach ustawy tylko rodzin wielodzietnych spowoduje „nieuzasadnione różnicowanie dzieci i młodzieży”, a co za tym idzie „dyskryminację określonej grupy”. Z postulatami Fuszary nie zgadza się Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej oraz m. in. Związek Dużych Rodzin „Trzy Plus”. wiecej »

life-in-our-hands
21 listopada 2014

Warszawa modli się za życie

W intencji: „Obrony życia dzieci poczętych a zagrożonych aborcją, obrony naturalnej rodziny złożonej z kobiety i mężczyzny oraz dziękczynienie Bogu, za dar życia udzielony matkom pragnącym i oczekującym potomstwa” w Warszawie – przez 9 kolejnych dni, codziennie w innym kościele będzie trwała adoracja Najświętszego sakramentu. wiecej »

pod sercem mamy3
20 listopada 2014

Pod sercem Mamy

Boże mój, najstraszniejszy na świecie jest widok swojego dziecka, które cierpi i nic nie można z tym zrobić. Nie mogłam uwierzyć, że to jest ten sam Człowieczek, który jeszcze parę, paręnaście godzin temu kopał mnie od wewnątrz; że jeszcze była przed nią tak długa droga rozwoju w moim łonie, przecież niczego nie potrafiła jeszcze zrobić sama, nawet oddychać. To najdroższa mi Maleńka Drobinka Życia. Jakie ona ma znaczenie w skali całego świata? A jakie w skali Boga? wiecej »

matki w modlitwie
19 listopada 2014

Matki w modlitwie

Modlą się razem, raz w tygodniu, w wyznaczonym przez siebie dniu,  za swoje dzieci i wnuki. Klękając u stóp krzyża składają każde swoje dziecko w ramiona Jezusa – poprzez umieszczenie karteczki z jego imieniem w koszyczku. Ruch  „Matki w Modlitwie” przybliża nam Joanna Szubstarska w rozmowie z Mirosławą Nowacką, koordynatorką Ruchu.

wiecej »

1 2 3 4 5 6 50

pit_2

Fundacja „Głos dla Życia” jest organizacją pożytku publicznego. Od ponad 20 lat uwrażliwiamy umysły i serca Polaków na wartość życia i rodziny. wiecej »

ugg boots canada uggs canada ugg boots sale moncler uk the north face canada