Fundacja głos dla życia

adv
adv

KEP22
28 listopada 2014

Episkopat o rodzinie

Kwestie dotyczące Synodu biskupów o rodzinie oraz propozycje duszpasterskie na rzecz rodziny były poruszane podczas Nadzwyczajnego Zebrania Plenarnego Konferencji Episkopatu Polski, które odbyło się w czwartek na Jasnej Górze. wiecej »

z5859869X2
26 listopada 2014

Praca, która zamraża

Kobiety pracujące w firmach Apple i Facebook mogą otrzymać nawet 20 tys. dolarów za to, że zdecydują się zamrozić swoje komórki jajowe – donosi NBC News. Technologiczne giganty chcą w ten sposób nakłonić swoje pracownice do postawienia pracy ponad dobro i życie swoich przyszłych dzieci.

wiecej »

porozumienie
25 listopada 2014

Tworzymy Centrum Inicjatyw Rodzinnych w Poznaniu

Fundacja „Głos dla Życia” podpisała porozumienie z Prezydentem Poznania Ryszardem Grobelnym w sprawie utworzenia Centrum Inicjatyw Rodzinnych (CIR). Fundacja zgłosiła pomysł prezydentowi kilka tygodni temu. „Chciałbym by Centrum było punktem informacyjnym, miejscem integracji i częścią promocji rodziny w Poznaniu” – powiedział prezydent Ryszard Grobelny.

wiecej »

madryt2014
24 listopada 2014

Madryt domaga się od premiera spełnienia obietnic

W Madrycie manifestowali przeciwnicy aborcji. Organizatorem protestu było stowarzyszenie Prawo do Życia, a w marszu uczestniczyli członkowie 150 organizacji społecznych. Zdaniem organizatorów, w marszu uczestniczyło ponad milion osób. wiecej »

pod sercem mamy3
23 listopada 2014

Pod sercem Mamy

Boże mój, najstraszniejszy na świecie jest widok swojego dziecka, które cierpi i nic nie można z tym zrobić. Nie mogłam uwierzyć, że to jest ten sam Człowieczek, który jeszcze parę, paręnaście godzin temu kopał mnie od wewnątrz; że jeszcze była przed nią tak długa droga rozwoju w moim łonie, przecież niczego nie potrafiła jeszcze zrobić sama, nawet oddychać. To najdroższa mi Maleńka Drobinka Życia. Jakie ona ma znaczenie w skali całego świata? A jakie w skali Boga? wiecej »

1 2 3 4 5 6 51

pit_2

Fundacja „Głos dla Życia” jest organizacją pożytku publicznego. Od ponad 20 lat uwrażliwiamy umysły i serca Polaków na wartość życia i rodziny. wiecej »

ugg boots canada uggs canada ugg boots sale moncler uk the north face canada