Fundacja głos dla życia

adv
adv

elinor
25 listopada 2015

Szwedzki sąd nie uznaje sprzeciwu sumienia

Szwedzki sąd w Jönköping wydał budzące konsternację orzeczenie, z którego wynika, że wolność sumienia nie przysługuje osobom wierzącym. Wyrok dotyczył szwedzkiej położnej, Ellinor Grimmark, której niesłusznie odmówiono zatrudnienia w trzech szpitalach, ze względu na zaznaczany przez nią sprzeciw sumienia względem udziału w aborcji. wiecej »

genetic eng.
24 listopada 2015

Człowiek nie może być GMO

Człowiek nie może być „organizmem genetycznie modyfikowanym” – GMO. Niezbędna jest więc właściwa ochrona prawna ludzkiego genomu – podkreśla w rozmowie z KAI Przewodniczący Zespołu Ekspertów ds. Bioetycznych abp Henryk Hoser. wiecej »

surogatka2
24 listopada 2015

Prace nad raportem dotyczącym surogatek wstrzymane

Komisja Spraw Społecznych , Zdrowia i Zrównoważonego Rozwoju (PACE) przy Zgromadzeniu Rady Europy, odroczyła bezterminowo prace nad raportem na temat macierzyństwa zastępczego do chwili wyjaśnienia podejrzeń o stronniczość sprawozdawcy, Petra de Sutter z Brlgii. wiecej »

AI
23 listopada 2015

Amnesty International naciska na Irlandię

Amnesty International (AI) wystosowała list otwarty, w którym wezwała Irlandię do dalszej liberalizacji prawa aborcyjnego. Do niedawna na Zielonej Wyspie istniał całkowity zakaz przerywania ciąży. wiecej »

surogatka2
20 listopada 2015

„Tak, jestem w ciąży. Nie, nie jest moje”

W poniedziałek 23 listopada, Komisja Spraw Społecznych , Zdrowia i Zrównoważonego Rozwoju przy Zgromadzeniu Rady Europy, spotka się w Paryżu, aby dyskutować między innymi nad raportem na temat macierzyństwa zastępczego„Prawa człowieka i kwestie etyczne związane z macierzyństwem zastępczym”. Na sprawozdawcę wybrano kontrowersyjną postać – transseksualnego posła z Belgii, wiecej »

1 2 3 4 5 6 95

Fundacja „Głos dla Życia” jest organizacją pożytku publicznego. Od ponad 20 lat uwrażliwiamy umysły i serca Polaków na wartość życia i rodziny. wiecej »

* cena brutto + koszt dostawy