Fundacja głos dla życia

adv
adv
adv
adv
Strona główna / Informacje / Noworoczna opera w obronie nienarodzonych

Noworoczna opera w obronie nienarodzonych

Apel o ochronę życia dzieci nienarodzonych znalazł się w programie nadanym w noworoczną noc przez rosyjski kanał telewizyjny „Car-Grad” – „Królewski Gród”. Była to adaptacja opery Aleksandra Dargomyżskiego „Rusałka”. Pełniący jednocześnie funkcję dyrektora organizacji „Razem zachowamy życie” producent opery Leonid Sewastianow powiedział, że ludzie świętując radośnie powinni pamiętać o prawach istot najbardziej bezbronnych.

Sewastianow przytoczył statystyki, według których najwięcej dzieci poczyna się w Rosji właśnie w noc Nowego Roku. Zaapelował do przyszłych mam i ojców o uszanowanie prawa ich dzieci do życia.

Wykonawczyni głównej roli śpiewaczka Swietłana Kasjan z dumą oznajmiła, że jej głos poświęcił Papież Franciszek i prosił ją, aby odtąd śpiewała jedynie na chwałę Boga w obronie dzieci w łonach matek.

Prośbę Ojca Świętego spełnia grając w operze rolę matki, która rozeszła się z mężem będąc w ciąży i mimo bardzo trudnej sytuacji życiowej zdecydowała się na urodzenie dziecka. Po dwunastu latach syn doprowadził do pojednania rozwiedzionych rodziców. Swietłana Kasjan podkreśliła, że społeczeństwo nie powinno manipulować kobietami i nakłaniać ich do aborcji.

Biuletyn KODR styczeń 2017

 

fot: Akcja „Jaś” w Bielsko-Białej


Wiadomości

* cena brutto + koszt dostawy