Fundacja głos dla życia

adv
adv
adv
adv

O programie

To autorski, edukacyjny program stworzony przez Aleksandrę Marię Gil i Dariusza Hybla, realizowany przez Fundacji „Głos dla życia”, skierowany głównie do uczniów (choć także osób dorosłych) wszystkich typów szkół, uruchomiony w roku szkolnym 2013/2014. W ramach programu uczniowie zapoznają się z rozwojem człowieka w okresie prenatalnym.

Obok krótkiego wykładu, projekcji filmu, każdy uczeń otrzymuje od nas model 10-tygodniowego dziecka przed narodzeniem (tzw. „Jasia”) wraz z broszurką ukazującą rozwój dziecka przed narodzeniem. Uczniowie są również zaproszeni do aktywności, by przedstawili (plakat, wiersz, opowieść, scenka rodzajowa, hasło reklamowe, etc), dlaczego należy cenić życie człowieka na etapie prenatalnym.

Wychodzimy z założenia, że obraz jest często więcej wart niż tysiąc słów. Bardziej przemawia i ukazuje prawdę o życiu człowieka. Dlatego tak bardzo nam zależy, by każdy młody człowiek w Polsce otrzymał model 10-tygodniowego dziecka.

To wielki cel. Żeby dojść do realizacji najbardziej nawet dalekosiężnych i szlachetnych celów trzeba stopniowo iść do przodu. To właśnie robimy…

W Polsce trwa zaciekła walka o sumienia i umysły młodych ludzi. Nie możemy pozwolić, by zwyciężyli w niej promotorzy niszczenia życia i rodziny. Pomóż w realizacji tego wielkiego, szlachetnego dzieła!

* cena brutto + koszt dostawy