Fundacja głos dla życia

adv
adv
adv
adv

O magazynie

Magazyn „Głos dla Życia” powołany został przez polskich obrońców życia w maju 1991 r. Od tamtego czasu wychodził z różną częstotliwością. Obecnie jest dwumiesięcznikiem o ukształtowanej pozycji na rynku pism zaangażowanych w promowanie życia i rodziny.

Magazyn jest oficjalnym organem Polskiej Federacji Ruchów Obrony Życia. Znaczenie magazynu potwierdza to, że jest on zalecany przez Radę Episkopatu Polski ds. Rodziny wszystkim zaangażowanym w duszpasterstwo rodzin.

Misją pisma jest budowa Cywilizacji Życia i Miłości. „Głos dla Życia” broni życia człowieka od poczęcia do naturalnej śmierci, służy małżeństwu, które jest oparte na związku kobiety i mężczyzny, promuje odpowiedzialne rodzicielstwo, uczy czystej miłości, wychowuje do życia w rodzinie, dostarcza najnowszych informacji na tematy pro-life z kraju i ze świata.

Na łamach pisma publikowali bardzo znani autorzy zaangażowani w obronę życia i rodziny, np. prof. Włodzimierz Fijałkowski, dr Jacek Pulikowski, ks. dr Marek Dziewiecki, inż. Antoni Zięba, prof. Bogdan Chazan, prof. Michał Wojciechowski.

Magazyn wydawany jest przez Fundację „Głos dla Życia”.

* cena brutto + koszt dostawy