Fundacja głos dla życia

adv
adv
adv
adv
Strona główna / Działalność / Patronat nad Rodziną

Patronat nad Rodziną

 Wesprzyj rodziny wielodzietne

To program wsparcia rodzin wielodzietnych, polegający na systematycznym i długofalowym wspieraniu konkretnej rodziny z przynajmniej 4 dzieci. Środki na pomoc pozyskuje się od sponsorów, zwanych Patronami – są to instytucje, rodziny lub osoby prywatne.

Prowadzenie programu

Program realizowany jest przez Fundację „Głos dla Życia”, przy współpracy innych podmiotów: Klubu Rodzin Wielodzietnych Civitas Christiana, Duszpasterstwa Rodzin Archidiecezji Poznańskiej, Stowarzyszenia Rodzin Katolickich i innych.

Patroni honorowi

Honorowe członkostwo proponowane jest osobom, sprawującym ważne funkcje publiczne. Honorowy patronat nad programem objął Metropolita Poznański abp Stanisław Gądecki oraz Wojewoda Wielkopolski, Marszałek Województwa Wielkopolskiego, Starosta Poznański i dyrektor Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej.

Patroni indywidualni

Program „Patronat nad Rodziną” wspierany jest przez firmy, rodziny i osoby prywatne, które przekazują środki finansowe lub dary rzeczowe.

Wszyscy darczyńcy przynależą do klubu PATRONAT, co uprawnia m. in. do uczestnictwa w klubowych spotkaniach i imprezach (konferencje, koncert charytatywny itp.), do bezpłatnej prenumeraty dwumiesięcznika „Głos dla Życia” oraz do otrzymywania bieżącej informacji na temat funkcjonowania programu i sytuacji rodziny, którą Patron się opiekuje.

Strona programu „Patronat nad Rodziną”

Wesprzyj rodziny wielodzietne

 

* cena brutto + koszt dostawy