Fundacja głos dla życia

adv
adv
adv
adv
Strona główna / Informacje / Czy można odwrócić aborcję?

Czy można odwrócić aborcję?

Karen Raya, jak wiele młodych kobiet w trudnych okolicznościach, czuła się samotna i wystraszona, kiedy odkryła, że spodziewa się drugiego dziecka. 19-letnia Kalifornijka powiedziała stacji NBC 7 w San Diego, że w tym czasie walczyła z ojcem dziecka, uczęszczała do szkoły i próbowała wychować swoje pierwsze dziecko.

Niepewna czy da sobie radę z dwójką dzieci, Raya zdecydowała się w marcu br. na aborcję (za pomocą zażycia dwóch pigułek w odpowiednim odstępie czasowym). Kiedy łyknęła pierwszą od razu pożałowała… Na szczęście znalazła w Internecie numer  z podpisem „Żałujesz zażycia pigułki aborcyjnej? Zadzwoń teraz”.

Raya przeszła leczenie odwracające działanie pigułki mającej zabić jej dziecko i jest teraz w drugim trymestrze ciąży, a dziecko wygląda na zdrowe.

Raya i setki innych mam i dzieci zostały uratowane dzięki działaniom dr. George Delgado, który przygotował leczenie odwracające działanie pigułki aborcyjnej (polegające m.in. na podaniu zastrzyku z progesteronem, zablokowanym przez pigułkę RU-486) i założył gorącą linię telefoniczną – konsultanci  tłumaczą matkom, co muszą zrobić, by uratować swoje dziecko. –Otrzymujemy około 100-150 telefonów na miesiąc –mówi dr Delgado – teraz spodziewamy się urodzin 300 dziecka – dodaje. Na stronie www.abortionpillreversal.com dostępne są wszelkie informacje.

na podst./fot.:lifenews.com/ U


Wiadomości

* cena brutto + koszt dostawy