Fundacja głos dla życia

adv
adv
adv
adv
Strona główna / Informacje / Dołącz do modlitwy za Sędziów Trybunału

Dołącz do modlitwy za Sędziów Trybunału

22 października Trybunał Konstytucyjny zdecyduje, czy wolno zabijać dzieci nienarodzone podejrzewane o chorobę lub niepełnosprawność. Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka z Krakowa zaprasza do włączenia się w Nowennę Życia.

Nowenna Życia rozpocznie się 13 października (w dzień fatimski), a zakończy 21 października, w przeddzień posiedzenia Trybunału. Ufamy, że nie bez znaczenia jest fakt, że sędziowie będą orzekać 22 października, kiedy wspominamy św. Jana Pawła II, wielkiego obrońcę życia. Będziemy się modlić o odwagę i mądrość dla sędziów Trybunału Konstytucyjnego, aby wydali oczekiwany przez tak wiele osób wyrok.

Co może zrobić każdy z nas?
1. Dołączyć online do wydarzenia na Facebooku
Niech sędziowie widzą, że są otoczeni modlitewnym wsparciem! To tylko jedno kliknięcie „Wezmę udział”. Zapraszamy: https://www.facebook.com/psozc

W wydarzeniu na Facebooku będziemy codziennie zamieszczać przygotowane przez nas rozważania nowennowe (uzyskały imprimatur).

2. Zgłosić się przez stronę www
Formularz zgłoszeniowy oraz rozważania na każdy dzień nowenny są dostępne tutaj: www.pro-life.pl/nowenna

3. Zgłosić się telefonicznie
Do Nowenny Życia można też dołączyć, dzwoniąc do naszego Stowarzyszenia pod numer: 12 423 25 56

Chętnie zamieścimy informację o wszystkich grupach, których członkowie włączają się w to wspólne dzieło. Róża Różańcowa, stowarzyszenie, fundacja, bractwo, wspólnota młodzieżowa, klub seniora…

Prosimy o zapraszanie do dołączenia swoją rodzinę, przyjaciół, znajomych – wszystkie osoby, w których sercach kryje się pragnienie ochrony najmniejszych, bezbronnych dzieci.

 


Wiadomości

* cena brutto + koszt dostawy