Fundacja głos dla życia

adv
adv
adv
adv
Strona główna / Informacje / Franklin Graham z przesłaniem pro-life

Franklin Graham z przesłaniem pro-life

Jeden z najbardziej znanych amerykańskich ewangelistów – Franklin Graham podróżuje intensywnie pod USA z przesłaniem pro-life.

Jego akcja związana jest z kampanią wyborczą, która aktualnie odbywa się w Stanach Zjednoczonych. Graham zachęca chrześcijan,  by zaangażowali się społecznie, a sprawę obrony życia  uczynili priorytetową przy wyborach politycznych.

Szczególnie ważny jest wybór nowego prezydenta USA. Trzeba zaznaczyć, że Hillary Clinton popiera nieograniczony dostęp do zabijania dzieci poczętych. Z kolei Donald Trump opowiada się za ograniczeniem aborcji.

Nowy prezydent nominuje kilku członków Sądu Najwyższego. Od nich będzie zależało, co stanie się ze słynnym wyrokiem legalizującym aborcję w 1973 r. Obrońcy życia od dawna domagają się jego obalenia.

Graham uważa, że w USA musi się dokonać „chrześcijańska rewolucja”. Według ewangelisty od 40 lat Ameryka stacza się w kierunku sekularyzmu.

„Wielu ludzi twierdzi, że jest już za późno na zmiany w Ameryce. Nie, nie jest za późno. Kiedy kościół przychodzi i zaczyna modlitwę, nie jest za późno” – przypomina duchowny, który jest synem słynnego, amerykańskiego  ewangelisty Billego Grahama. /DH

za: LifeNews.com
fot. Wikimedia Commons


Wiadomości

* cena brutto + koszt dostawy