Fundacja głos dla życia

adv
adv
adv
adv
Strona główna / Informacje / Od aborcji do adopcji

Od aborcji do adopcji

Organizacja Mother’s Choice (Wybór Matki) z Hong Kongu, przez 30 lat swojej działalności, pomogła 53 tys. kobiet i uratowała blisko 3 tys. dzieci.

Organizacja została powołana do życia w 1987 r. prze grupkę osób, które zostały poruszone informacjami o rosnącej liczbie aborcji dokonywanych przez nastolatki.  Phyllis Marwah wraz ze współpracownikami: Ranjan Marwah, , Helen Stephens i Gary Stephens założyła więc Mother’s Choice.

Wizja organizacji zawarta jest w słowach: Każde dziecko w kochającej rodzinie. Choć organizacja doradza matkom w ciąży, świadczy opiekę domową, najbardziej znana jest w obszarze  działalności adopcyjnej i rodzicielstwa zastępczego. Współpracuje z Departamentem Opieki Socjalnej Hong Kongu.

Mother`s Choice odwiodła wiele kobiet od aborcji, które urodziły dzieci i oddały do adopcji. Organizacja w ciągu 30 lata działalności znalazła nowy dom dla 2860 dzieci.

„Kiedy wchodzimy w najciemniejsze momenty czyjejś historii i dajemy innym nadzieję, mówimy, że są wartościowi, a ich życie ma znaczenie, zaczynamy zmieniać historię ich życia” – powiedziała w wywiadzie dla South China Morning Post Alia Eyres – córka Phyllis Marwah – która poszła w ślady mamy i pomaga innym kobietom w przyjęciu dziecka.

Fot: Jubileuszowe zdjęcie Mother`s Choice, za: LifeNews.com

Hhong_Kong


Wiadomości

* cena brutto + koszt dostawy