O akcji „Jaś w każdej szkole”… ekologicznie | Fundacja Głos dla życia

Fundacja głos dla życia

adv
adv
adv
adv
Strona główna / Informacje / O akcji „Jaś w każdej szkole”… ekologicznie

O akcji „Jaś w każdej szkole”… ekologicznie

Na portalu ekologia.pl, franciszkanin Jan Bocheński OFS napisał o akcji „Jaś w każdej szkole”, prowadzonej przez Fundację „Głos dla Życia”.

Bocheński m.in. zaznaczył: „Działalność pro-life to także edukacja. Zachęta młodzieży do zdecydowanej obrony życia. Jednym z działań w tej dziedzinie są wykłady i prelekcje w szkołach zakończone rozdaniem uczestnikom, małego Jasia – modelu dziesięciotygodniowego dziecka poczętego. Taki mały Jaś więcej znaczy niż 1000 argumentów”.

Link do całego wpisu znajduje się tutaj

Od wielu lat, w nurcie zwłaszcza ekologii głębokiej, wskazuje się na świętość życia człowieka od momentu poczęcia i potrzebę zagwarantowania mu jak najlepszych warunków rozwoju na etapie życia prenatalnego. Jan Bocheński OFS uwrażliwia środowisko ekologów na wartości pro-life.

Oto co napisał w jednym ze swoich wpisów na blogu:

„Ekolodzy są przekonani o świętości życia. Z dużym zaangażowaniem występują przeciwko zabijaniu i zadawaniu cierpienia zwierzętom. Bronią także małych foczek zabijanych brutalnie na futra.

A zatem mają oni wrażliwe sumienia. Jest paradoksem że w wyniku propagandy maltuzjańskiej niektórzy ekolodzy są obojętni na cierpienia dzieci poczętych. Jest to wielka niekonsekwencja.

Trwa wielka wojna cywilizacji, cywilizacji śmierci z cywilizacją życia i miłości. Zachęcam do podjęcia drobnych gestów w obronie dzieci poczętych w ten sposób znajdziemy się w kręgu miłości Bożej. Ponieważ Bóg kocha wszystkich ludzi, a tych którzy bronią życia uważa za swoich przyjaciół”. /DH


Wiadomości

* cena brutto + koszt dostawy