Fundacja głos dla życia

adv
adv
adv
adv
Strona główna / Informacje / Zdrowie prokreacyjne mężczyzny.

Zdrowie prokreacyjne mężczyzny.

Zapraszamy na VII sympozjum naukowe organizowane pod hasłem Zdrowie prokreacyjne mężczyzn. Profilaktyka oraz diagnostyka i terapia niepłodności męskiej”, które odbędzie się  25 lutego 2018 r. (niedziela) w Centrum Dydaktycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Tematyka konferencji obejmuje, dotychczas szeroko nieporuszane, zagadnienie zdrowia i płodności męskiej w ujęciu interdyscyplinarnym. Zaproszeni eksperci przedstawią najnowsze osiągnięcia w zakresie profilaktyki jak i troski o męską płodność, współczesne możliwości diagnostyki oraz terapii zaburzeń płodności męskiej. Poruszone zostaną również zagadnienia dotyczące męskiej płodności w kontekście zdrowia rodziny i społeczeństwa.

Zobacz: Program konferencji

Sympozjum składa się z dwóch równolegle odbywających się części: wykładowej i warsztatowej. Na konferencję trzeba się zarejestrować.

Rejestracja: http://www.zdrowie-prokreacyjne.wum.edu.pl/node/172

25 lutego 2018 r. (niedziela)
Warszawski Uniwersytet Medyczny
Centrum Dydaktyczne, AULA A, ul. Księcia Trojdena 2a, godzina 10.15

Zapraszamy do obejrzenia spotu reklamującego VII Konferencję Naukową z cyklu Profilaktyka zaburzeń zdrowia prokreacyjnego. Ewa Ślizień-Kuczapska, lekarz ginekolog, a zarazem Prezes PSNNPR, omawia w nim tematykę konferencji, zapowiada prelegentów oraz zagadnienia, które będą w trakcie prezentowane, a także imprezy towarzyszące. (kliknij na grafikę poniżej)


Wiadomości

* cena brutto + koszt dostawy