Fundacja głos dla życia

adv
adv
adv
adv

Walka KLAS, walka RAS, walka PŁCI

Eksperci w radiowej trójce o homorewolucji

Za sprawą „tęczowych” ruchów spod znaku LGBT tradycyjna rodzina, rodzice i dzieci oraz szkoła poddawani są presji kulturowej, żądaniom rewolucyjnych zmian w wychowaniu i kształceniu dzieci i młodzieży. O wynikających z kulturowej i seksualnej rewolucji zagrożeniach mówili na antenie Radiowej Trójki Kazimierz Przeszowski z Centrum Życia i Rodziny, Agnieszka Marianowicz-Szczygieł, wiceprezes Fundacji Ona i On oraz ks. dr Przemysław Drąg, dyrektor Krajowego Ośrodka Duszpasterstwa Rodzin.
Psycholog Agnieszka Marianowicz-Szczygieł ukazała przykład Stanów Zjednoczonych i Niemiec, gdzie jej zdaniem można upatrywać źródeł obserwowanej dzisiaj rewolucji seksualnej.
– Wiedzieliśmy już o tym dużo wcześniej, że to nadchodzi (…) wielu ludzi nie dowierzało, kiedy o tym mówiłam, twierdzili, że to nieprawda, że to przesada. Tam już wcześniej mieliśmy do czynienia z tym, że ludzie np. płacili odszkodowania w wysokości 150 tys. dolarów, jeżeli nie chcieli obsłużyć osoby, która chciała usługi związanej np. z weselem homoseksualnym (…). To tam mieliśmy do czynienia z tym, że były osoby zwalniane ze studiów, z miejsc pracy, że np. pracowniczka urzędu stanu cywilnego czy jakiś pastor lub ksiądz byli więzieni. W Niemczech mieliśmy do czynienia z sytuacją, gdzie rodzice niezgadzający się z posyłaniem dzieci na zajęcia z edukacji seksualnej lądowali w więzieniu. Te przykłady można mnożyć – mówiła.
Ks. dr Przemysław Drąg podzielił się doświadczeniami z Hiszpanii, gdzie prowadził działalność duszpasterską. – Widziałem naprawdę dobrze zaplanowaną i rozwiniętą strategię. Polegała ona na tym, że do środowiska, które było jeszcze w miarę konserwatywne wprowadzano pewne wzorce; poprzez audycje radiowe, programy telewizyjne, seriale, poprzez publikacje – zaznaczał.

czytaj więcej w wydaniu papierowym

* cena brutto + koszt dostawy