Fundacja głos dla życia

adv
adv
adv
adv

Czym jest „edukacja” seksualna?

Środowiska, które domagają się wprowadzenia „edukacji” seksualnej w polskich szkołach i przedszkolach, uważają, że każde dziecko ma potrzeby seksualne, które należy zaspokajać. Ich zdaniem każde dziecko ma także „prawa seksualne”, które trzeba respektować.

Oswajanie

Dążą w związku z tym do tego, aby jak najszybciej oswoić dzieci z seksem i przekazać im wiedzę oraz umiejętności niezbędne do rozpoczęcia współżycia. Jednocześnie chcą zmusić dzieci do zaakceptowania i praktykowania wszelkich możliwych zaburzeń seksualnych, takich jak homo- i biseksualizm, masturbacja oraz praktyk sadomasochistycznych, przedstawiając je najmłodszym jako różne formy „ekspresji seksualnej”.
Według ich standardów, dzieci w wieku 0-4 lat powinny opanować masturbację i czerpać przyjemność z dotykania własnego ciała. Wprowadzeniem do tego są rozmaite „zabawy seksualne”, jak np. zabawa w doktora, dotykanie genitaliów czy nazywanie intymnych części ciała.
Nieco starsze przedszkolaki w wieku 4-6 lat powinny już umieć świadomie wyrażać swoją seksualność oraz własne uczucia seksualne, takie jak podniecenie. Mają też czerpać przyjemność i radość z masturbacji. Na tym etapie zaczyna się również promować wśród dzieci homoseksualizm oraz wmawiać im, że dwóch homoseksualistów to taka sama „rodzina” jak małżeństwo mężczyzny i kobiety. To celowy zabieg, mający oswoić dzieci z postulatem adopcji przez homoseksualistów.
W wieku 9-12 lat dzieci powinny już wiedzieć, czym jest orgazm, wytrysk i seks osób tej samej płci. Powinny być również zapoznane ze stosowaniem różnych form antykoncepcji.

czytaj więcej w wydaniu papierowym

* cena brutto + koszt dostawy