Fundacja głos dla życia

adv
adv
adv
adv

Pedofile wchodzą do polskich szkół

Polskie społeczeństwo jest przeciwne pedofilii, a postulaty seksualizacji i deprawacji dzieci nie znajdują w naszym kraju poparcia. Dlatego pedofile i deprawatorzy seksualni działają w bardzo przebiegły i podstępny sposób.
Środowiska, które chcą deprawować seksualnie polskie dzieci, są już teraz bardzo aktywne w szkołach i przedszkolach w naszym kraju. Mają również wpływ na kadrę pedagogiczną i wychowawców. Korzystają z tego, że duża część nauczycieli i rodziców w ogóle nie jest świadoma zagrożenia.
Pod przykrywką szerzenia wiedzy i tolerancji
Pedofile i deprawatorzy seksualni zakładają w Polsce liczne stowarzyszenia i fundacje o pozytywnie brzmiących nazwach, które dobrze się kojarzą i nie budzą podejrzeń. Finansowani są z zagranicy – przez organizacje deprawatorów seksualnych z zachodniej Europy i USA oraz producentów antykoncepcji i wytwórnie pornograficzne. Podają się za wychowawców, psychologów, edukatorów i pedagogów, którzy w ofercie mają przeprowadzanie ciekawych zajęć na terenie szkoły lub przedszkola. Często legitymują się dyplomami wyższych uczelni lub zaświadczeniami o ukończeniu kursów na temat wychowania i edukacji.
Ich oferta najczęściej dotyczy organizacji zajęć na takie tematy, jak:
■ edukacja seksualna
■ antykoncepcja
■ profilaktyka ciąż wśród nieletnich i chorób przenoszonych drogą płciową (np. HIV i AIDS)
■ dojrzewanie i dorastanie
■ równość, tolerancja, różnorodność
■ przeciwdziałanie dyskryminacji i wykluczeniu
■ przeciwdziałanie przemocy
■ LGBT
■ homofobia
■ tożsamość płciowa, gender.

czytaj więcej w wydaniu papierowym

* cena brutto + koszt dostawy