Fundacja głos dla życia

adv
adv
adv
adv

Transgatunkowość – logiczne szaleństwo

Jeszcze społeczeństwa zachodnie nie zostały na dobre oswojone z ideologią transgenderyzmu, a już właściwie można uznać, że jest ona passe. Obraca się wokół tożsamości i ekspresji seksualnej człowieka, którego płeć w sensie kulturowym ma się rzekomo różnić od jego płci biologicznej. To właściwie przestarzałe stwierdzenie (może nawet kiedyś będzie zakazane). Jaka tam płeć biologiczna. Nie ma czegoś takiego! Istnieje „płeć przypisana w momencie urodzenia”.
Wszyscy widzieli u noworodka siusiaka i mogli popełnić błąd, bo w rzeczywistości to kobieta, albo właściwie nie wiadomo – może osoba niebinarna, genderqueer, bigender, pangender, intersex, genderfluid, agender, gender nonconforming, gender questioning, neutrois, gender variant…
Zważywszy, że genderyści wyróżniają dziesiątki płci, wyliczankę można by jeszcze długo kontynuować, jak to uczynił niemiecki polityk Steffen Königer, kiedy przemawiając w parlamencie poczdamskim 8 czerwca 2016 r., wymienił ponad 60 rodzajów płci. Wyśmiał w ten sposób postulaty Lewicy i Zielonych dotyczące różnorodności seksualnej.
Wszystko to jednak blednie w obliczu zupełnie nowego zjawiska – transgatunkowości. Coraz częściej słychać o ludziach, którzy zaczynają utożsamiać się ze zwierzętami.

Człowiek – pies
Urodziła się jako kobieta. Później odkryła swój transgenderyzm i stała się Tonym McGinn. Ale to nie koniec poszukiwań tożsamości. Z czasem uznała, że jest psem. Jakby tego wszystkiego było mało, od 2009 r. znajduje się w relacji z Andrew. Tony-pies i Andrew (mąż) mieszkają w Los Angeles (USA).
Tony McGinn ma 30 lat i określa się wyrażeniem: „ludzki szczeniak”. Jak opisuje brytyjski „Daily Mail” psie rozrywki (np. aportowanie, zabawy na czworakach) zbliżają Toniego i Andrew do siebie. McGinn podkreśla jednak: „Choć przez cały czas uważam się za szczeniaka, nie biorę udziału w zabawach każdego dnia”. W istocie para robi to kilka razy w miesiącu.

czytaj więcej w wydaniu papierowym

* cena brutto + koszt dostawy