Fundacja głos dla życia

adv
adv
adv
adv

Władza elit i genderowy proletariat

Zajmowanie się dziś instytucją małżeństwa może wydawać się bezcelowe, ponieważ za jakieś czas małżeństwo, w formie jaką powszechnie znamy, zaniknie. Oczywiście mam na myśli Europę, a dokładniej szeroko rozumiany Zachód, i tylko pod warunkiem, że Polska zintegruje się z tym Zachodem do końca pod względem kulturowym i społecznym.

Władza
Jeden z filozofów polskiego marksizmu, pochodzący z Poznania prof. Leszek Nowak, wymyślił, że komunizm dochodzi w swojej dojrzałej postaci do trój-władzy. Jedną władzą jest kasta polityków, drugą – kasta rządząca gospodarką i finansami, trzecią – kasta rządząca informacją, mediami. Leszek Nowak nazywał to systemem trój-panów. Jeśli spojrzymy na zjawisko gender na Zachodzie, dokładnie widać, jak ta ideologia staje się panującą w każdej z tych grup.

Polityka
W polityce mamy zmiany, które dają coraz więcej praw mniejszościom seksualnym, łącznie z małżeństwami. Za tym idzie prawo karne, które zaczyna odbierać prawa większości i prześladować tych, którzy nie mogą znieść praktyki ideologii gender. Choć przykładów tych prześladowań jest coraz więcej, nie jest to jeszcze etap powszechnego zastraszania, a jedynie test dla władzy, czy można już bezkarnie stosować represje. Dobrzy ludzie już trafiają do więzień i jest to logiczna konsekwencja tego, co robi polityka gender, by całkowicie opanować świat Zachodu.
Przywołajmy przykład piekarza, który nie chciał zrobić ciasta dla pary gejowskiej. Nie chodziło o to, że to był tort dla gejów, tylko że figurki na nim pokazywały rzeczy, których pan cukiernik nie chciał ulepić. Albo przykład kobiety w Kanadzie, która walcząc z aborcją stoi przed kliniką aborcyjną z białymi różami i próbuje wręczać je młodym kobietom, mówiąc im, jakim cudem i darem jest urodzenie dziecka i spełnianie się w roli matki. Dochodzi do absurdu, bo policja zamyka (kolejny raz) tę kobietę w areszcie, a sąd wydaje wyrok (kolejny raz) skazujący, chociaż w uzasadnieniu wyroku oświadcza, że ma świadomość, iż ta kobieta jest dobrym człowiekiem. Takich przykładów na razie jest może dziesięć, a może dwadzieścia, ale już dobrzy ludzie trafiają do więzienia. Jest to logiczna konsekwencja tego, co robi polityka gender, by całkowicie opanować świat Zachodu.

Zachęcamy do zapoznania się z szerszą argumentacją w wydaniu papierowym

* cena brutto + koszt dostawy